Geleneksel Etkinliklerimiz

Hindistan Uluslararası Yoga Festivali

2014 yılında katıldığımız Hindistan Uluslararası Yoga Festivali’ne  2015 yılında da gidiyoruz.  İkinci kez gideceğimiz Uluslararası Yoga Festivali; Yoganın başkenti Rishikesh’de, Himalayaların eteklerinde, Kutsal Ganj nehrinin kıyısında konumlanmış Rishikesh’in en büyük aşramı Parmath Niketan’da düzenlenmektedir… Festivale farklı ekollerden 45 eğitmen katılmakta, 70’e yakın ders, workshop, sohbet yapılmaktadır. Festival’in yanısıra kutsal mekanları ziyaret etmekte, Hint geleneksel mutfağını tadmakta ve yerel alışveriş im... Devamı için..

Mistik Hindistan Gezileri

Siz de kendinizi keşfetmek ve içsel bir yolculuk yapmak isterseniz, Mert Güler’le düzenlediğimiz Mistik Kuzey Hindistan gezilerimizde bize eşlik edebilirsiniz. Bu mistik geziler; Hindistan’ın büyüleyici havasıyla Mert Güler’in fark yaratan deneyimleri bütünleşerek, gerçeküstü bir içsel yolcuğa dönüşmektedir. Gezimiz boyunca farklı ekollerden hocalarla Yoga dersleri yapıyor, kutsal tapınak ve mekanları ziyaret ediyoruz. Ayrıca geleneksel Hindistan mutfağını tadıyor, yerel ürün alışverişleri yapıyoruz. Bu geziye katılmak için uzun süredir Yog... Devamı için..

Konya’da Yoga – Sufi Kampları

Konya kampını Mert Güler ile birlikte Mevlana’nın huzurunda İki gün boyunca meditasyonlar yaparak, türbeleri ziyaret ederek geçirmekteyiz. Gelecek Kampımız 28-29 Kasım 2014’de yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için 530 524 36 60 no’lu telefondan arayabilirsiniz… Program İçeriği Hz. Mevlana Müzesi, Hz. Şems-i Tebrizi ve İplikçi Camisi, Ateşbaz, Tavus Baba Türbesi Meram Bağları ve Sille Köyü Sema Töreni Klasik Yoga ve Sufi Nefes Tasavvuf ve Meditasyon Zikir ve Mantra Hareketli Meditatif Çalışmalar Farkındalık Atölyesi Aşk ve Hz.... Devamı için..