Geçmiş Eğitimler

AŞKA DÖNÜŞ Sema Raksı -1-

“Sema sonsuz birliğe ulaşmaya dönen bir sonsuzluktur. Ve her şey döner… Bir’den başlar dönmeye ve yeniden Bir’leşene kadar döner…” Hz.Mevlana Konya’dan Hindistan’a kurduğumuz aşk köprülerinde buluştuk. El veren üstadlarla yıllardır büyük yolculuklar yaptık. Aşka... Devamı için..

Etkili Hedef Belirleme ve NLP Kampı

Yoğun istek üzerine yazın son kampını 15-16 Ağustos’da gerçekleştirdik. En son ne zaman kendin için hedef koydun? Kaç kez söz verip erteledin ya da vazgeçtin? Hep olumsuzluklardan şikayet mi ediyorsun? Ne istediğini biliyor musun? Hedefine giderken...

Doğru İletişim ve NLP Kampı

  – İletişim ve NLP – İletişimde farkındalığın gücü – İletişimde uyum ve dengenin gücü – Bilinçdışı alanı anlamak – Ses, beden ve kelime dili – Zihindeki virüslerden kurtulmak – Kelimelerin bilinmeyen boyutları – Sözel, görs... Devamı için..

Bozüyük’de Stres Yönetimi ve Etkili İletişim Semineri 4

  Ve 4.cü son grup olarak BİLECİK DEVLET HASTANESİ’nin İdari ve tüm çalışanlarının katılımıyla eğitimimizi tamamladık. Kocaman yürekli, güzel insanlarla tanış olduk. Herkese içten katılımları için çok teşekkür ederim…  

İstek Okulları Büyükada Etkinliği

  İstek Belde Okulları’nın öğretmen ve memur son grubunu 24 Haziran günü Büyükada İnziva Şubemizde ağırladık. Katılımcılara çok teşekkür ediyor, bol gülümsemeli yeni bir öğretim yılı diliyoruz.

İstek Okulları Büyükada Etkinliği

  23 Haziran günü Büyükada İnziva Şubemizde İstek Belde Okulları’nın Yabancı Dil Bölümü öğretmenlerini konuk ettik. Yağmur enerjisi sayesinde sabah yogamız, ormanda yürüyüşümüz ve farkındalık atölyemiz çok özel ve keyifli geçti. Katılımcılara çok teşekk... Devamı için..

İstek Okulları Büyükada Etkinliği

  19 Haziran Cuma günü Büyükada inziva’da İSTEK BELDE Okulları ANAOKULU ve İLKÖĞRETİM sınıf öğretmenlerini ağırladık. Sabah yogamızda grubumuzun enerjisi çok yüksekti ve ardından farkındalık atölyesiyle devam etti. Gün boyu yağmur eşliğinde devam eden paylaş... Devamı için..