Sertifikalı Eğitimlerimiz

Klasik Yoga’ya Giriş Workshop

Mert Güler, deneyimleri ve sıra dışı yorumları ile, meditatif uygulamaların; bedensel, zihinsel egzersiz ve bilgilerin bir bütün halinde sunulacağı bu Workshop çalışması, Yoga’nın başlangıç kısmını oluşturmaktadır. Yoga ile Yaşam Kalitenizi ve Esenlik Algınızı artırmak, Klasik Yoga’nın geleneksel fiziksel – zihinsel – ruhsal sağlık ve bütünsellik içeren kadim öğretilerini anlamak ve bilinçli olarak uygulamanız için hazırlanmıştır. Daha önce Yoga derslerine hiç katılmadıysanız, Yoga ile doğru ve güveni bir şekilde tanışmak için büy... Devamı için..

Wellness Koçluğu Sertifika Programı

Bugün, Wellness antrenörlük kavramı bir bilim haline gelmiştir. Wellness Koçluğu ise Wellness sektöründe ışığı parlamakta olan bir yeniliktir. Uzun yıllardır Wellness uzmanları, üyelerini motive etmek ve onlara sağlıklı bir yaşam tarzına alıştırmak konusunda farklı derecelerde başarılı olmuşlardır. Artık kişisel eğitmenlerin hedefi, üyelerini istedikleri sonuçlara daha hızlı ulaşabilmeleri konusunda yapılan özel çalışmaları içermektedir. Wellness Koçları; Üyelerinin sevdiği, sevmediği, kısa, orta ve uzun vadeli hedefleri etkin bir şekilde b... Devamı için..

Fitness Eğitmenliği İleri İletişim Becerileri Eğitimi

İletişim, “sizin ne yaptığınızdan çok başkalarının ne anladığıdır.” İletişimi doğru yönetmek ve yönlendirmek başarılı bir Fitness Eğitmeninin en önemli hazinesidir. Eğitimde etkili iletişim kurarak, kişisel gelişim programlarınız ve tüm eğitimlerinizde fark yaratın. Bu çok özel programla, tüm eğitimlerinizin etkisini artırın, birebir koçluk için büyük bir adım atın. Eğitimde sizin için ne var? -Etkili ve doğru konuşmak, -Doğru soru sormak, -Etkili dinlemek, -Düzgün iletişim kurgusu oluşturabilmek, -Karşımızdakinin dil şifrelerini ç... Devamı için..