Aletli Pilates Reformer

Pilates Reformer makinesinin ve çeşitli birçok yardımcı malzemenin kullanıldığı egzersiz sisteminde, kendi gelişiminize siz de birebir tanık olacaksınız...

Aletli Pilates Reformer


Pilates Reformer ile Kişiye Özel Eğitmen

Wellness Koçluğu eğitimi almış kişisel eğitmenlerimiz, tecrübeleriyle sizin hızlı bir şekilde sonuç almanızı sağlarlar. Kişisel bir eğitmenle birlikte çalışmak, size bedeninizle ilgili hedeflerinize ulaşmak için en iyi kaynakları sunabilir.

Özel eğitmeniniz, egzersiz programını her zamankinden daha keyifli hale getirecek, odaklanmanızı sağlayacak ve gereksiz zaman kaybından sizi uzak tutacaktır.

Merkezlerimizde, deneyimli ve uluslararası sertifikalara sahip Pilates eğitmenlerimiz eşliğinde, Pilates egzersizinin en özel halini yaşayabilirsiniz.

Pilates Reformer ile Ders Yapmak

Egzersizlere başlamadan önce üyelerimize vücut analizleri yapılmaktadır. Üyenin kendi vücudunu tanımasına yardımcı olunur ve profesyonel eğitmeniyle beraber özel istek ve vücut kompozisyonlarına göre programları belirlenir.

İster grup ister özel aletli pilates dersleri ile monotonluktan ve kalıplaşmış derslerden kurtularak istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Pilates Reformer makinesinin ve çeşitli birçok yardımcı malzemenin kullanıldığı egzersiz sisteminde, kendi gelişiminize siz de birebir tanık olacaksız. Daha önce çeşitli spor egzersizlerini deneyimlediyseniz, sonuç alamadığınızı düşünüyorsanız ve Pilates’le hiç tanışmamış iseniz, yorucu olmayan, bedeninizi yıpratmayan, aksine enerji kazandıran Pilates sistemini denemelisiniz.

Kısa zaman içinde doğru nefes almayı, doğru duruşu bedeninize kazandırarak, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.